Urodzony wodzirej na wesele

Muzyka pasjonuje mnie od najmłodszych lat, kiedy to w drugiej połowie lat ’80 tworzyłem pierwsze, domowe nagrania na starych magnetofonach, audycje radiowe, później rola DJ’a na szkolnych imprezach – od zawsze czułem się w muzyce dobrze, swobodnie i potrafiłem wykorzystywać ją do kreowania atmosfery doskonałej zabawy. Od tamtej pory sporo się zmieniło. Moja wiedza muzyczna znacząco się rozwinęła, zainwestowałem w najwyższej jakości sprzęt, a pasja przerodziła się w pracę.

Jako DJ na wesele Katowice mogę was zapewnić, że stworzę dla was i waszych gości klimat niezapomnianej zabawy, porwę do tańca i wspólnej zabawy i sprawię, że wasza wyjątkowa noc, zapisze się w pamięci wszystkich obecnych po wsze czasy.

Dj na wesele Tychy

Każde zlecenie traktuję indywidualnie. Zakres moich możliwości, kreatywne pomysły i dostępne opcje kończą się tam, gdzie sięga wyobraźnia. Dlatego na początku współpracy, podczas ustalania szczegółów, poznaję młodą parę i jej oczekiwania. Dowiaduję się jak najwięcej o tym, jak wyobrażacie sobie waszą noc. Scenariusz imprezy tworzę na podstawie wspólnych ustaleń, waszych potrzeb, a w trakcie imprezy elastycznie dostosowuję go do obecnych gości i ich temperamentu. Tak piszą się niezapomniane historie nocy, w czasie których parkiet jest pełen do białego rana.

DJ na wesele Ruda Śląska i okolice

Każdą imprezę starannie planuję. Rozumiem wasze potrzeby, wiem, że ta jedna jedyna noc musi być absolutnie idealna. Nie ma miejsca na potknięcia. Jako DJ wodzirej, gwarantuję niezawodny sprzęt i to „coś”, co przebija najlepsze zespoły weselne na rynku – ofertę, która nie ma ograniczeń. Zagram dla was absolutnie każdy przebój, który sobie zażyczycie. Wyszukam perełki, które przywołają wasze najpiękniejsze wspomnienia i spełnię każde muzyczne marzenie waszych gości. Ze mną impreza nie może się nie udać!

Dojeżdżam na miejsce imprezy na terenie województwa śląskiego i okolic.